Zdrowie

Suplement na dolegliwości jelitowe

Różnego typu dolegliwości zdrowotne mogą skłaniać do poszukiwania dobrych suplementów, które pomogą zaradzić trudnościom. Przy kłopotach ze strony układu pokarmowego – wzdęciach, zaparciach i bólach brzucha pomocny może być Colon C. Jest to specyfik na bazie naturalnych składników, mogący rozwiązać wiele problemów związanych z pracą jelit.

Błonnik i bakterie

W skład Colonu C wchodzą m.in. łupiny babki jajowatej. Dostarczają one potrzebnego organizmowi błonnika – jest to roślinne włókno, nierozpuszczalne i nie wchłaniane przez układ pokarmowy. W jelitach pęcznieje, a zwiększając swoją objętość pobudza je do pracy, co w efekcie pomaga uregulować trawienie.

Innym składnikiem suplementu są bakterie z rodziny Lactobacillus. Są to bakterie kwasu mlekowego, a więc probiotyki dobroczynnie działające na florę bakteryjną jelit. Wspomagają m.in. działanie układu odpornościowego i trawiennego.

Szerokie działanie

Dzięki swojemu składowi, Colon C wspiera działanie układu pokarmowego na wiele sposobów:

– reguluje pracę jelit i rytm wypróżniania,

– zapobiega zaparciom,

– pomaga kontrolować wagę ciała,

– pozwala kontrolować stężenie cholesterolu we krwi.

Suplement zrównoważonej diety

Warto pamiętać, iż Colon C jest suplementem i powinien być tylko uzupełnieniem zróżnicowanej diety. Właściwy sposób odżywiania i zdrowy tryb życia zawsze będą stanowić punkt wyjścia do dobrego samopoczucia i zdrowia.