Zdrowe produkty

Wartościowy suplement diety!

Ekstrakt z młodego jęczmienia ma zbawienny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. W szczególny sposób wzmacnia efekty ćwiczeń oraz diet odchudzających.

Wpływ green magmy na nasz organizm

Zawarte w green magmie wartości mineralne oraz witaminy stanowią uniwersum substancji, które w znakomitej mierze intensyfikują efekty kuracji odchudzających. Witaminy z grupy B wspierają metabolizm, a błonnik odpowiada za uczucie sytości. Zażywając regularnie całkowicie naturalny preparat green magma, nie będzie mowy o podjadaniu czy problemach z właściwą perystaltyką jelit. Dodatkowym efektem jest również detoksykacja organizmu. Zalegające w naszym ciele toksyny nie tylko hamują naturalne procesy biologiczne (w tym spalanie tłuszczu), ale także wpływają negatywnie na samopoczucie. Stosowanie suplementu diety, jakim jest młody, zielony jęczmień stanowi wspaniały suplement diety nie tylko dla tych, którzy pragną zrzucić kilka kilogramów.

Dodatek do diety

Warto jednak pamiętać, że green magma nie zastąpi diety czy siłowni. Jest ona suplementem, co oznacza, że powinna być stosowana jako dodatek, zwiększający efekty kuracji odchudzającej. Wspaniale spełni się w roli dodatku do codziennej diety każdego człowieka.