Zabiegi urodowe

Dlaczego czasami warto się zdecydować na męski manicure?

O ile jeszcze do niedawna kosmetyczne salony zarezerwowane były tylko dla pań, to obecnie na usługi świadczone przez profesjonalne kosmetyczki, decydują się także panowie. Duże powodzenie ma manicure męski u Easynails.pl, dlatego w poniższym artykule postaramy się mu nieco przyjrzeć. 

Dlaczego także panowie winni dbać o własne dłonie?  

Wypielęgnowane, schludne oraz czyste dłonie kojarzy się  z wysoką osobistą kulturą oraz dbaniem o najmniejszy szczegół w swoim życiu. Nikogo nie dziwią już zabiegi na męskie paznokcie. Nie można także zaprzeczyć, iż płeć przeciwna nierzadko przygląda się paznokciem panów na pierwszym spotkaniu. Jak dbać o paznokcie męskie? Warto wybrać się na zabieg męskiego manicure. 

Standardowy męski manicure – na czym polega? 

Najczęściej manicure męski, nie odróżnia się od tego dla pań. Opiera się więc on na właściwym zadbaniu o zmiękczanie, jak i pozbywanie się mało estetycznych skórek, jak również na polerowaniu i nadawaniu odpowiedniej długości i kształtu płytkom paznokci. Rozszerzona wersja zabiegu, zawiera także pielęgnację dłoni, taką jak chociażby parafinowe kąpiele czy peelingi. Za sprawą takich zabiegów skóra na męskich dłoniach, staje się miękka i gładka, zaś prezencja paznokci określa jasno, iż do czynienia mamy z osobą, która przywiązuje sporą wagę do szczegółów własnego wyglądu.