Zioła

Właściwości kadzidła z suszu białej szałwii

Biała szałwia jest jednym z częściej wybieranych naturalnych surowców do zapalania kadzideł, w tym do przeprowadzania ceremonii i rytuałów przywracających równowagę i spokój duszy. Indiańscy szamani wyznaczyli pewnego rodzaju drogę robiąc użytek z działania wonnego dymu tlących się suszy białej szałwii, którą podążają także ich naśladowcy świadomi ezoterycznych doznań. Co ciekawe poza sferą ezoteryczną roślina ta jest bardzo ważna dla świata medycyny naturalnej i kosmetologii, które robią użytek z olejków eterycznych i właściwości leczniczych rośliny. Powszechnie znane i cenione działanie oczyszczające białej szałwii odzwierciedla się w nieustannie rosnącej popularności produkowanych z niej naturalnych specyfików.

Działanie kadzidła

Susz z białej szałwii przynosi wiele pożytku w miejscu, w którym jest spalany. Do najważniejszych działań kadzidła należą:

– oczyszczenie zarówno ludzi jak i pomieszczeń z negatywnej energii,

– niweluje działanie uroków czy rzuconych czarów,

– chroni przed działaniem wampirów energetycznych,

– leczy choroby,

– poprawia stan umysłu i ducha,

– przynosi mądrość,

– przywracanie właściwej aury człowieka i przedmiotów.

Kadzidło z białej szałwii pozwala także zapewnić bezpieczeństwo podczas magicznych rytuałów. Nie dziwi zatem fakt, że roślina stała na pierwszym miejscu w orężu szamanów chroniących swoje plemiona przed złymi duchami.