Kosmetyki · Zdrowe produkty · Zdrowie · Zioła

Tymiankowy żel do twarzy Sylveco

Tymiankowy żel Sylveco przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji twarzy. Aktywne składniku zawartego w nim olejku tymiankowego to karwakrol oraz tymol. Wykazuje on silne właściwości przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe. Skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych: m.in. Staphylococcus aureus i Propioniobacterium acnes. Dodatkowo łagodzi stany zapalne oraz działa na skórę twarzy jonizująco i oczyszczająco.

Sylveco żel tymiankowy i jego właściwości

Hipoalergiczny żel do mycia twarzy Sylveco (dostępny min. w gramnatury.pl) na  posiada składnik aktywny w postaci kwasu jabłkowego, który ma działanie rozjaśniające i wygładzające. Jednocześnie zawiera łagodny choć bardzo skuteczny środek myjący, który nie wywołuje podrażnień na skórze. Usuwa również zanieczyszczenia i nadmiar sebum, a także delikatnie złuszcza martwy już naskórek. Żel został wzbogacony również w olejek i ekstrakt z tymianu o właściwościach kojących. Jego regularne stosowanie pozwala na zachowanie gładkiej cery o równomiernym kolorycie.

Działanie

Tymiankowy żel Sylveco skutecznie oczyszcza skórę twarzy, rozjaśnia ją i wygładza oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery zaczerwienionej.