Kosmetyki · Zioła

Natura dla zdrowych włosów

Kosmetyki naturalne pomagają prawidłowo zadbać o skórę i włosy. Nie zawierają szkodliwych substancji i konserwantów, które stanowią główne składniki większości produktów, tylko pozornie upiększających włosy. Wśród nich warty uwagi jest szampon rozmarynowy, w prawdziwy i wyraźny sposób odżywiający, a przy tym nieniszczący włosów.

Dodanie energii włosom

Stosowanie odpowiedniej kuracji dla naszej głowy ma duże znaczenie Myjąc włosy szamponem rozmarynowym, nie wysuszamy ich oraz hamujemy zbytnie ich przetłuszczanie. Jest on delikatny i może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów jak i wrażliwej skóry głowy.

Składnikami takiego szamponu są najczęściej substancje takie jak:
– hydrolat rozmarynowy, który pielęgnuje i zwalcza łupież, stymuluje wzrost włosów, a także je regeneruje i działa antybakteryjnie. Włosy są wzmocnione i mają mniejszą tendencję do wypadania;
– olejek rozmarynowy, który wzmacnia cebulki włosów i działa regenerująco, nawilża włosy.

ziele rozmarynu

Oczywiście, jak w każdym innym przypadku, nie wystarczy jednokrotne zastosowanie szamponu do osiągnięcia zadowalających efektów, jednakże już po pierwszym umyciu środkiem z rozmarynu będzie widać pierwsze dobroczynne efekty tego specyfiku. Z każdym kolejnym myciem będzie jeszcze lepiej. Warto więc postawić na naturę.