Kosmetyki

Prezentowy zawrót głowy

Przedświąteczna gorączka dopada każdego z nas. Pół listopada i cały grudzień upływa pod znakiem szukania pomysłów na prezenty dla osób bliskich, a potem samych prezentów. Czy wujek ucieszy się z piątej pary skarpet albo siódmego krawata? A babci twarz się rozjaśni na widok książki kucharskiej? Dobrym prezentem dla każdego mogą okazać się kosmetyki organiczne i ekologiczne.

Dlaczego?

Każdy ma inną cerę, każdy ma inne z nią problemy. Nie o wszystkim darczyńca jest poinformowany, dlatego kupiony pierwszy lepszy kosmetyk np. na cellulit może okazać się nietrafiony. Kosmetyki organiczne, wyprodukowane z naturalnych i tylko takich składników będą idealne dla dużego i małego człowieka, dla młodego i nieco starszego, dla mężczyzn i kobiet. Dla skóry normalnej i alergicznej. Kozie mleko, olejek laurowy, ekstrakty roślinne, olejek arganowy, aloes – to najczęściej spotykane składniki. Brak obecności:

  • parabenów
  • stabilizatorów
  • barwników
  • substancji konserwujących
  • pielęgnuje skórę, zamiast jej szkodzić.

Nawilżanie i napinanie zamiast wysuszania, łagodzenie zamiast podrażniania, wygładzanie i szereg innych dobrych działań. Mydełko, olejek czy krem zapakowany w woreczki z organzy będą idealnymi prezentami.